Dostawa i płatności

Formy płatności

  1. Przedpłata na konto
  2. Przy odbiorze

Formy dostawy

  1. Kurier InPost
  2. Odbiór osobisty w siedzibie firmy
  3. Paleta (wycena indywidualna)
  4. Paczkomat InPost
  5. Kurier DHL
  6. Kurier DPD
  7. Kurier FedEx

Dostawa i płatności

Warunki dostawy i płatności obowiązują wyłącznie na terenie Polski. W przypadku wysyłki zagranicznej warunki i koszt ustalane są indywidualnie.

W związku z tym, że zamówienia są produkowane na Państwa zamówienie, produkty wytwarzane są ręcznie i wysyłane w ciągu  14 dni roboczych  od momentu zaksięgowania wpływu należności na konto bankowe Zakładu Ceramiki BIRKO.

Nie wysyłamy paczek za pobraniem.

Ze względu na bezpieczeństwo towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki są doręczane w godzinach 8-18.00 w dni robocze (od poniedziałku do piątku). 

   CENNIK DOSTAW

                                            0,5-3 kg           13,50 zł  (Paczkomat InPost)

                                              0,5-10 kg           15 zł (Kurier + ubezpieczenie)

                                                                                 20- 40 kg           30 zł ( również przy wysyłce 2 szt. paczek- Kurier)

                             41- 1000 kg         wycena indywidualna

   Całkowity koszt wysyłki (łącznie z podatkiem VAT) naliczany jest automatycznie podczas wyboru formy płatności i dostawy.

UWAGA :   NIE WYSYŁAMY PACZEK ZA POBRANIEM (BRAK PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE) !

Kwotę należy przelać na rachunek bankowy:

PKO BP SA o/Kościerzyna
nr rachunku: 23 1020 1879 0000 0102 0012 4321
Zakład Ceramiki BIRKO Ryszard Brzoskowski
Drogowców 6A, 83-400 Kościerzyna

 

tytuł przelewu: zamówienie nr ID, imię i nazwisko nabywcy

Staramy się koordynować na bieżąco ilość magazynowanych rzeczy, może się jednak zdarzyć, że zamówione artykuły będą w danej chwili niedostępne. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy możliwy termin realizacji zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, by wysyłane do Państwa artykuły nie były w żaden sposób uszkodzone, zabezpieczając je przed ewentualnym nieostrożnym traktowaniem podczas transportu.

Przed odebraniem przesyłki Kupujący musi pokwitować jej odbiór. Kurier ma obowiązek oczekiwać do momentu jej otwarcia przez Kupującego i sprawdzenia stanu zawartości.

Jeśli stwierdzą Państwo braki lub uszkodzenia artykułów, kurier na miejscu spisuje protokół uszkodzenia będący jedyną podstawą uznania reklamacji. Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na stan opakowania zewnętrznego, jego ewentualne uszkodzenia, próby lub ślady wcześniejszego otwarcia itp.

Bezpieczeństwo zamówień

Przykładamy szczególną wagę do ochrony prywatności i poufności danych naszych Klientów. W formularzu rejestracyjnym należy podać swoje dane kontaktowe. Przekazane tam informacje wykorzystywane są przez przedsiębiorstwo Zakładu Ceramiki BIRKO do celów związanych z realizacją zamówienia. Informacje Państwa dotyczące mogą być przekazywane jedynie uprawnionym organom państwowym.

W każdym momencie mogą Państwo dokonać modyfikacji, uzupełnienia bądź usunięcia danych będących w posiadaniu naszego przedsiębiorstwa. W tym celu należy skontaktować się z nami poprzez wiadomość e-mail na adres: sklep@birko.pl

Na skróty